Seramik Cephe Kaplamalar

Kuzey Star Alüminyum Pvc İnş. Mim. Müh. Tur. San. Ve Tic. A.Ş

Oldukça fazla özelleştirme seçeneğine sahip; güçlü ve son derece estetik bir yapıya sahip seramik cephe kaplama, daha birçok açıdan avantajlı olması ile pek çok proje kapsamında tercih edilmektedir.

Seramik cephe kaplamanın uygulama sürecinde alüminyum profillerden faydalanılır. Güçlü bir sistemin altyapısı bu şekilde atıldıktan sonra, kolay montaj işlemleri de tamamlanır.

Seramik Cephe Kaplama Özellikleri Nelerdir?

Seramik cephe kaplama hem kullanışlık hem de tasarım bakımından birçok özelliğe sahiptir.

  • Diğer tüm dış cephe kaplama sistemlerinde olduğu gibi, Seramik dış cephe kaplamanın da kendisine has özel bir estetik dokusu vardır. Öyle ki bu estetik doku; standart ölçü ve desen kalıplarına bağlı kalınarak, klişe bir şekilde değilde; aksine proje kapsamında özgünleştirimiş ölçü ve desenler ile yansıtılır. Dolayısıyla estetik açıdan beklentilerin tam anlamıyla karşılanması mümkün olur.
  • Proje kapsamında seramik veya granit malzeme tercihinin yapabilmesi mümkündür.
  • Bir yaşam alanının estetik dokusunun uzun vadede korunabilmesinin yanısıra alanın modern kullanım anlayışına, hijyen ve sağlık kriterlerinin ön planda tutulmasında temizlik son derece önemli olmaktadır. Bu bağlamda seramik kaplama kolay kolay kirlenmeyen ve hatta kirlense dahi kolayca temizlenebilen bir yapıya sahip olması ile oldukça önemli bir avantaja sahiptir.
  • Bir dış cephe kaplamasının uzun vadede beklentileri karşılayabilmesi de önem arz eder. Bu bağlamda dikkate alınması gereken en önemli ayrıntıların başında farklı hava koşullarında dayanıklılık gelmektedir. Seramik dış cephe kaplaması bu konudaki beklentileri de karşılar.
  • Klipsli sistem ortak uygulama yapıldığında, yüksek oranda ısı ve ses yalıtımı sağlar.
  • Yüksek mukavemet oranı ile son derece güçlü bir yapı olarak da avantajlıdır.

Tüm bu önemli özellikler sayesinde seramik cephe kaplama hem estetik hem de kalite bakımından beklentileri karşılamaktadır.

Seramik Dış Cephe Kaplama Projeniz için İlk Adım

Uzman ekibimiz, beklentilerinize odaklanır. Sizlere en iyi verimliliği sunabilmeyi amaçlar. İşte bu süreçte doğru bir proje gelişimi önemli olmaktadır.

Bugün seramik dış cephe kaplama birçok farklı yapıda tercih edilmektedir. Burada kilit nokta ise projenin geliştirileceği yapının özelliklerinin dikkate alınarak, en iyi proje çözümünün sunulması ve hayata geçirilmesidir.