PVC Doğrama Sistemleri

Kuzey Star Alüminyum Pvc İnş. Mim. Müh. Tur. San. Ve Tic. A.Ş

Bir binanın karakterini görsel, işlevsel ve enerjisel açıdan bir bütün olarak binan cehpesi taşır. Pencere ve cephe alanlarındaki sistemlerimiz ile bir marka kalitesi inşa eder ve tüm gereksinimlerinizin kişisel olarak karşılanabileceği ürünlere sahip olursunuz. Ürün gamımız çok çeşitlidir: Pencere, cephe, kaldırmalı sürme kapı, ev kapısı, kış bahçesi, teras sistemleri, jaluzilerden, kepenk ve iç pencere pervazlarına kadar. Yenilikçi sistem çözümlerinin yanında, projelendirmeden uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında birinci sınıf hizmetlerle size destek vermekteyiz.

Binanın kullanışlığını etkileyen en önemli unsurların başında dış cephesi gelir. İlk bakışta elde edilen izlenim son derece önemlidir. İşte bu ilk izlenimi önemli ölçüde etkileyen durumların başında pencere sistemlerinde kullanılan profiller gelir.

PVC doğrama sistemleri ile söz konusu bina için özel bir proje geliştiriliyor ve kapı, pencereler için en estetik dokunuşlar ile başarılı sonuçlar elde ediliyor.

PVC doğrama sistemleri ile elde edilen özel tasarım profiller, yalıtım konusunda son derece başarılı olduğu gibi; estetik anlamda da beklentileri karşılar ve de oldukça makul bir fiyat seviyesindedir.

Kolay montaj ve hızlı entegre edilebilir olması, uygulama sürecini çok daha kolaylaştırmakta, süreci kısaltmaktadır. Daha da güzel bir özellik ise bakım gerektirmemesi ve her daim bina dış cephesinin uzun vadede son derece estetik bir görünüme sahip olmasıdır.

PVC Doğrama Sistemleri Özellikleri

PVC doğrama sistemleri muazzam bir dış cephe estetiği sunar. Bununla birlikte kullanışlık bakımından da son derece verimlidir.

Temel özelliklerinden bazıları;

  • Güçlü bir yalıtıma sahip olması sayesinde bina iç hava kalitesinin korunmasını sağlar. Bu yalıtım başarısı, beraberinde; başarılı ısı ve ses yalıtımını da getirir.
  • Oldukça estetik bir görünümün elde edilebilmesi mümkündür. Profillere farklı özelleştirmelerin uygulanması, bina dış estetiğini önemli ölçüde etkiler.
  • Birinci sınıf malzeme kalitesi, uzman işçilik ile birlikte binanız için en iyi sonuç elde edilmektedir.
  • PVC doğrama işlemi pek çok farklı ürün çeşitliliği oldukça geniş olup; sadece pencere ile kalmaz ve cephe, sürme kapı, ev kapısı, kış bahçesi, teras sistemleri, jaluzilerden, kepenk ve iç pencere pervazlarına kadar oldukça geniş bir kategori kapsamında gerçekleştirilmektedir.
  • Kullanımı son derece güvenlidir.

Tüm bu özelliklere sahip PVC doğrama profil sistemlerimiz sadece henüz proje halindeki bir yapı için uygulamak için ideal olmakla kalmaz aynı zamanda restorasyon sürecinde ya da sürece dahil olacak yapılar için de tercih edilebilecek sistemlerdir.

Estetik ve Modern Kapı ve Pencereler

Sonuç estetik, modern bir görünüm ve aynı zamanda tam verimli bir kullanışlığa sahip pencereler.

Siz de alanında uzman ekibimiz ile projeniz için ilk adımı atmaya ne dersiniz? Farklı estetik anlayışlarını dikkate alıyoruz ve birinci sınıf malzeme kalitesini ön planda tutarak, uzun vadede memnuniyetinizi karşılayacak bir proje yapılanması için ilk adımı atıyoruz. Proje sonucunda ise tam memnuniyet garantisi veriyoruz.