Hakkımızda

Kuzey Star Alüminyum Pvc İnş. Mim. Müh. Tur. San. Ve Tic. A.Ş

25 yılın üzerinde bir deneyimine sahip; uzman ekibimiz bir bina için estetik ve kalite anlayışlarına tam anlamıyla hakimdir…

Projelerimizde her zaman birinci sınıf malzeme kullanımına odaklanıyoruz. Fakat müşterilerimizin tam anlamıyla memnuniyetinde bu yeterli bir kriter değildir. Nitekim oldukça güçlü bir yapı ortaya çıksa da, söz konusu yapının estetik anlayıştan yoksun olması hiçbir şekilde memnuniyet kazandırmaz.

İşte bu yüzden firmamız kalite ve estetiğe aynı önemi verir ve her iki değeri de yansıtacak projelere imza atarak sektörde başarısını kanıtlar.

Alüminyum Cephe Sistemleri denildiğinde birçok farklı projeyi uygulayabiliyor olmamız önemli bir noktadır. Projelendirme ve uygulama süreçlerinde tamamen beklentilere odaklanmaktayız.

 

Giydirme Cepheler için bizi tercih eden müşterilerimiz, her bir aşama taleplerini dile getirebilmekteler ve her süreçte tam destek alabilmektedir. Bu sayede proje dizaynı, tasarım, teknik destek, uygulama ve uygulama sonrası tam anlamıyla memnuniyet ile sonuçlanmaktadır.

Başlıca dış cephe kaplama sistemleri hizmetlerimiz; Giydirme Cephe Sistemleri, Alüminyum Doğrama Sistemleri, Spider Giydirme Cepheler, Kompozit Panel Kaplamalar, Hafif Konstrüksiyonlu Işıklık Sistemleri, Cam Cepheler, Soğuk Cephe Kaplamalar, Klinker Cephe Kaplama, Seramik Cephe kaplamalar ve Kompakt Laminat kaplamalar şeklinde sıralandırılabilir.

Firmamız; insanların birlikte daha yüksek standartlarda yaşayabilecekleri, çalışabilecekleri ve eğlenebilecekleri alanlar için güçlü ve güncel sektörel gelişmelere hakim bir şekilde projeler sunmaktadır.
Yüksek standart üretim tesisleri, alanında uzman; mimar, mühendis ve teknik kadrosu ile yurt için ve yurt dışı da dahil olmak üzere birçok projeyi zamanında ve belirlenen kalite standartlarına uygun bir şekilde tamamlama başarısına sahiptir.

Firmamız bugün olduğu gibi, gelecekte de estetik ve kalite beklentilerinin tam anlamıyla karşılandığı; yeni, özgün ve yaratıcı projelere imza atmaya devam edecektir.

‘’Yapılarınızı Birlikte Tasarlayalım, Hayallerinize Dokunalım..’’

ŞİRKET SİCİL NO: 427318
MERSİS NO: 0601080066500001
TİCARET ÜNVANI: Kuzey Star Alüminyum Pvc İnş. Mim. Müh. Tur. San. Ve Tic. A.Ş
İŞLETMENİN MERKEZİ: Yıldızevler Mah Turan Güneş Bulvarı Çankaya ANKARA - TÜRKİYE
VERGİ DAİRESİ - NO: Seğmenler - 601 080 0665