Döner Kapılar

Kuzey Star Alüminyum Pvc İnş. Mim. Müh. Tur. San. Ve Tic. A.Ş

Otomatik ya da manuel olarak geliştirilebilen döner kapılar, modern projede yer alır. Bunun temel nedeni ise giriş çıkış noktasındaki trafiğin daha kolay bir şekilde sağlanmasıdır. Döner kapı aynı zamanda oldukça modern bir estetik anlayışı ile de pek çok farklı alan için uyumlu olma özelliğindedir. Hemen hemen her bina için uygundur. Kullanımı kolay ve oldukça işlevseldir.

Döner kapılar radarlı ve manuel olarak iki ana sınıfta değerlendirilebilir. Radarlı döner kapılara ayrıca birçok ekstra modül de entegre edilebilmektedir. İleri derece sensör ve güvenlik kamera sistemleri, bu modüllerin başında gelir. Güvenli bir giriş çıkış noktası amaçlandığında en iyi seçenektir. Radarlı döner kapılarda güvenli giriş-çıkış sağlanması amacı ile sensör ve ekstra güvenlik mekanizmaları yer alır.

Döner kapıların imalat sürecinde proje kapsamında pek çok farklı renk seçenekleri de sunulabilmektedir. RAL renk paleti dahilindeki pek çok farklı renk seçeneği, döner kapıya uygulanabilmektedir. Bu sayede projenin uygulanacağı alanda en iyi estetik sonucunu elde etmek mümkün hale gelir.

Döner kapı özellikleri;

  • Pek çok farklı bina giriş çıkışı için uygundur. Nitekim döner kapı projesinin pek çok ayrıntısı ile özelleştirilebilmesi mümkündür. Bu sayede bina estetiği ile tam uyum sağlayacak şekilde bütünleşir. Özelleştirilebilir yapısı sayesinde binanın kullanım amacı doğrultusunda hedeflenen estetik görüntünün elde edilmesi mümkündür. RAL renk paleti bünyesinde tercih edilebilecek birçok renk seçeneği bulunmaktadır.
  • Kullanımı son derece basit olup; sıkışma ya da tıkanma gibi herhangi bir teknik sorun yaşanmaz. Nitekim akıllı mekanizması sayesinde olası aksaklıklarda motor otomatik olarak durur.
  • Yüksek yalıtım teknolojisi sayesinde binanın dış etkenlere karşı korunması sağlanır. Bu etkenlerin başında soğuk ya da sıcak hava, toz, çöp ve istenmeyen diğer birçok etken sıralandırılabilir. Başarılı izolasyon özelliği sayesinde tüm bu etkenler önlenir ve iç mekanın hava kalitesi önemli ölçüde korunmuş olur. Bu aynı zamanda uzun vadede enerji tasarrufunun sağlanması anlamına gelir. Dolayısıyla döner kapı projemizin uygulandığı bir bina alanında herhangi bir ısı kaybı ya da kötü hava kalitesi durumu söz konusu olmaz. Ayrıca ses yalıtımında da oldukça başarılıdır.

Birinci sınıf malzeme kalitesinden imalatı gerçekleştirilen her bir parça, uzman bir ekibin tecrübesiyle birleşerek hem estetik hem de kullanışlılık anlamında tam anlamıyla beklentilerinizi karşılar.

Uzman ekibimiz, bir çok farklı döner kapı proje çözümünü sunmaya devam etmektedir.